Kalendarz
Artykuły
Seans w NOK-u
W ramach kampanii ,,Nowe horyzonty,, nasze przedszkolaki wybrały się na seans filmowy do NOK-u pt.,, Felek i Tola ratują las,,
Była to opowieść o potrzebie współpracy podczas trudnych chwil. Przyjaciele wspólnie pokonali trudności dzięki zaangażowaniu i wzajemnej pomocy.
Niebieskie Igrzyska
Niebieskie Igrzyska to ogólnopolskie wydarzenie o charakterze edukacyjnym oraz sportowo-integracyjnym.
Przedsięwzięcie jest formą obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu przypadającego na 2 kwietnia oraz Światowego Miesiąca Wiedzy na Temat Autyzmu.
W tym dniu królował...
Wystawa motyli
Dzisiaj wybraliśmy się na wystawę motyli Dzieci miały okazję obejrzeć piękne motyle z bliska, nakarmić je, a niektórym dzieciom motylki nawet siadały na rączkach Była to dla wszystkich bardzo ciekawa i radosna przygoda.
Przy okazji zwiedziliśmy również Muzeum Namysłowa. Dzieci...