,,Wszystkie dzieci nasze są..." -tak śpiewała Majka Jeżowska w swoim utworze
02.06. nasze przedszkolaki wzięły udział w obchodach ,chyba najważniejszego w życiu każdego przedszkolaka dniu,czyli Dniu Dziecka.
Były wspólne zabawy z animatorami z Seledynka oraz liczne konkurencje sportowe.
Uśmiech towarzyszył każdemu dziecku ,bo i okazja nie byle jaka.
Zwieńczeniem uroczystego dnia było wręczenie prezentów indywidualnych dla każdego dziecka oraz prezentów dla całej grupy.
Było magicznie,kolorowo i bardzo radośnie